Oferty pracy

Lista wszystkich ofert
Operator maszyn introligatorskich

Miejsce pracy: Żary (woj. lubuskie)

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn introligatorskich w drukarni
  • Terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta
  • Aktywna współpraca z brygadzistą w celu utrzymania standardów produkcyjnych
  • Konserwacja i czyszczenie maszyny przypisanej do stanowiska pracy
  • Przestrzeganie i realizacja obowiązujących przepisów BHP

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku – mile widziane osoby z doświadczeniem przy obsłudze maszyn: falcerki, gilotyny, linii szyjącej Muller Martini lub Stichlinera
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Zdolność zapamiętywania
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowania na realizację celu
  • Chęci do wprowadzania nowych rozwiązań oraz inicjatyw
  • Uprawnienie do jazdy wózkiem widłowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do oferowanych kwalifikacji oraz doświadczenia – 3000 zł netto na start
  • Wzrost wynagrodzenia wraz z rozwojem umiejętności i zaangażowania
  • Dodatkowe bonusy: premie świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy firmowe
  • Dodatek mieszkaniowy w postaci dopłaty do wynajmowanego mieszkania
  • Pracę w drukarni internetowej Nr 1 w kraju oferującej stabilne zatrudnienie oraz sprzyjające rozwojowi warunki pracy
  • Mile widziane małżeństwa, zapewniamy pomoc w relokacji

Kliknij w przycisk poniżej, aby przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny lub zrób to bezpośrednio na adres praca@chroma.pl.
Można je też zostawić na naszej portierni, przy ulicy Przemysłowej 5 w Żarach.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.

Prześlij nam swoje CV

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.